CJAS Botosani

Costel Lupascu, presedintele Casei Judetene de Asigurari de Sanatate: „Mergem inainte, deocamdata”

Luni, 25 Martie, 2013

Dărăbăneanul Costel Lupaşcu, şeful Casei Judeţene de Asigurări de Sănătate Botoşani, a spus că deocamdată organigrama instituţiei pe care o conduce nu se modifică, după ce ministrul Sănătăţii Eugen Nicolăescu, a anunţat că în jurul datei de 15 aprilie Casele de Asigurări de Sănătate şi Direcţiile de Sănătate Publică vor fi reorganizate sub forma unor structuri regionale, măsură care ar conduce la disponibilizarea a peste 1000 de angajaţi la nivel ...  continuare »

Editorial
 În 17 iulie Darabaneni.ro a împlinit 14 ani cu bune şi cu rele. Orice drum are un început, dar şi un sfârşit. Dumnevoastră, cititorii, dar mai ales Dumnezeu ne va îndruma calea în continuare. Tânăr și entuziast fiind, ai puterea și nebunia necesară de a te î... continuare
Poza saptamanii

Câteva imagini mai strălucite de la prima ediție a Maratonul Nordului din Botoșani. 

Sondaj
Credeți că după alegerile de anul acesta, dărăbănenii vor trăi mai bine?

   
   
   
   

Clipul lunii
Vremea
Calendar Ortodox
Carte de Oaspeti

Daca doriti sa va spuneti parerea despre acest site, despre continutul sau, sau despre un subiect care va preocupa, nu ezitati sa ne lasati un mesaj in cartea de oaspeti!

Toate drepturile rezervate | Orice reproducere partiala sau integrala a continutului acestui site(fotografii sau texte) se pedepseste conform legilor in vigoare